Figuriner blanc de chine

Figuriner blanc de chine
Figuriner blanc de chine
Figuriner blanc de chine
Figuriner blanc de chine
Figuriner blanc de chine
Figuriner blanc de chine

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 3 st, porslin, Kina, 1900-tal, blanc de chine, i form av bl a Gunayin med lotus, höjd 30-33 cm

Skador, lagningar

248789

2014-05-24