Björn Söderstedt oljemålning

Björn Söderstedt oljemålning
Björn Söderstedt oljemålning
Björn Söderstedt oljemålning
Björn Söderstedt oljemålning
Björn Söderstedt oljemålning
Björn Söderstedt oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÖDERSTEDT, Björn (född 1946): Dansande par, olja på duk, signerad och daterad Söderstedt -02, 83x110 cm

248790

2014-05-24