Klubbat för:
350 SEK
1 200 SEK
KARTOR, 3 st, 1830-tal, Thomas Starling, tryckta av Perkins & Bacon, gravyrer över Sverige/Norge, Brittiska öarna, Tyska staterna, respektive ca 14,5x9 cm
Åldersfläckar, smärre slitage
248796
2014-05-24