Kartor

Kartor
Kartor
Kartor
Kartor
Kartor
Kartor

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

KARTOR, 3 st, 1830-tal, Thomas Starling, tryckta av Perkins & Bacon, gravyrer över Sverige/Norge, Brittiska öarna, Tyska staterna, respektive ca 14,5x9 cm

Åldersfläckar, smärre slitage

248796

2014-05-24