Stol för barn

Stol för barn
Stol för barn
Stol för barn
Stol för barn
Stol för barn
Stol för barn
Stol för barn
Stol för barn
Stol för barn
Stol för barn
Stol för barn
Stol för barn
Stol för barn
Stol för barn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, nyrenässans, 1800-tal, själad rygg med skuren dekor samt rik intarsia av musicerande dekor, på hjultrissor, sitthöjd 32 cm

Senare klädsel, lagningar i stolsben, slitage

248798

2014-05-24