Skåp med flora dekor
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, 1950-tal, mahognyfanér samt tapetserad dekor av "Flora", invändigt med lådor och hyllor, höjd 121, 130x46 cm
Smärre slitage, omarbetad, ovandelen på vänstra framsidan med smärre spricka
248814
2014-05-25