Skåp med flora dekor

Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, 1950-tal, mahognyfanér samt tapetserad dekor av "Flora", invändigt med lådor och hyllor, höjd 121, 130x46 cm

Smärre slitage, omarbetad, ovandelen på vänstra framsidan med smärre spricka

248814

2014-05-25