Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Sadel på stol samt kofäll, signerad och daterad John-Erik Franzén Fylleskog 1973-76, 28/70, etsning, 32x24,5 cm
248827
2014-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här