John-E Franzén

John-E Franzén
John-E Franzén

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Sadel på stol samt kofäll, signerad och daterad John-Erik Franzén Fylleskog 1973-76, 28/70, etsning, 32x24,5 cm

248827

2014-05-26