Taklampa 1960/70-tal

Taklampa 1960/70-tal
Taklampa 1960/70-tal
Taklampa 1960/70-tal
Taklampa 1960/70-tal
Taklampa 1960/70-tal
Taklampa 1960/70-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAKARMATUR, 1960/70-tal, Sputniktyp, 11 lampor med kupor i frostat glas, höjd ca 100, diameter 57 cm

Slitage

248841

2014-05-24