Cakestand i nysilver

Cakestand i nysilver
Cakestand i nysilver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CAKESTAND, 1900-tal, nysilver, stämplade GSS EP, England, höjd 64 cm

Slitage

248857

2014-05-24