Takplafond art decó

Takplafond art decó
Takplafond art decó
Takplafond art decó
Takplafond art decó
Takplafond art decó
Takplafond art decó

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKPLAFOND, 1930-tal, art deco, för 3 st lampor, dekor av undervattenscen, aprikosfärgad glas, diameter 63, höjd 25 cm

Smärre nagg, kupan saknar en distans

248865

2014-05-24