8 st matsedlar från slutet av 1800-talet
Closed
2014-05-28
248881
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
MATSEDLAR (8), huvudsakligen 1890-tal, bl. a. från Hotel Rydberg (Gala-diner med anledning af Hans Majestät Konungens höga födelsedag 1893 21/1), Svenska bokförläggareföreningens femtiårsjubileum, 1893, Publicistklubbens årsfest anno 1896, m. fl. 8 st.
Varierande skick.