Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA med prismor, 1900-talets första hälft, för 5 st lampor, s.k. "Maria Theresia", elektrifierad, höjd 90, diameter 60 cm

Ej funktionstestad

248883

2014-05-26