Spegellampett nyrokoko

Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld och bronserad, ca 65x70 cm

Glas med åldersfläckar, lösa prismor medföljer, möjligen saknas några prismor

248893

2014-05-24