Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 1 par, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, fanér i mahogny, ryggbrickor med bemålade figurscener, förgyllda beslag i brons, sitthöjd 49 cm
Smärre skador
248903
2014-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här