Bord nyrokoko
2014-05-25
248916
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, på pelarfot, 1880-tal, nyrokoko, bordsskivan med konturerad kant, fanerat, höjd 73, diameter 45 cm
Smärre skador och lagningar, solblekt skiva.