Bord nyrokoko
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORD, på pelarfot, 1880-tal, nyrokoko, bordsskivan med konturerad kant, fanerat, höjd 73, diameter 45 cm
Kuntoraportti
Smärre skador och lagningar, solblekt skiva.
248916
Päivämäärä:
2014-05-25