Bord nyrokoko

Bord nyrokoko
Bord nyrokoko
Bord nyrokoko
Bord nyrokoko
Bord nyrokoko
Bord nyrokoko

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORD, på pelarfot, 1880-tal, nyrokoko, bordsskivan med konturerad kant, fanerat, höjd 73, diameter 45 cm

Kuntoraportti

Smärre skador och lagningar, solblekt skiva.

248916

Päivämäärä:

2014-05-25