Sybord 1800-tal
Valmis
2014-05-25
248917
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SYBORD, 1800-tal, eklektisk stil, faner i valnöt och valnötsrot, inredning med fackindelning, höjd ca 76, 52x39 cm
Slitage, delvis solblekt