Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
SYBORD, 1800-tal, eklektisk stil, faner i valnöt och valnötsrot, inredning med fackindelning, höjd ca 76, 52x39 cm
Slitage, delvis solblekt
248917
2014-05-25