Gustav Arne oljemålning

Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ARNE, Gustav (född 1925): Flicka i sommarlandskap, signerad G Arne-40, olja på duk, 47,5x37,5 cm

Kuntoraportti

248932

Päivämäärä:

2014-05-26