Gustav Arne oljemålning
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ARNE, Gustav (född 1925): Flicka i sommarlandskap, signerad G Arne-40, olja på duk, 47,5x37,5 cm
Kuntoraportti
248932
Päivämäärä:
2014-05-26