Axel Törneman olja på duk

Axel Törneman olja på duk
Axel Törneman olja på duk
Axel Törneman olja på duk
Axel Törneman olja på duk
Axel Törneman olja på duk
Axel Törneman olja på duk

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TÖRNEMAN, Axel (1880-1925): Kvinnoporträtt, signerad Axel Törneman 1923-24, olja på duk, 180x85 cm

Krackeleringar, ram med skador

248933

2014-05-25