Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, England 1900-talets andra hälft, delvis skinnklädd skiva, fanér i mahogny, höjd ca 77, 120x60 cm, nycklar(2) finns

Slitage, skador

248937

2014-05-25