Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOLKDRÄKT, 5 dlr, Vingåker, storlek 38/40, bestående av blus, kjol, förkläde med broderat liv, skärp, huvudbonad
Smärre skador och slitage
248946
2014-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här