Folkdräkt Vingåker

Folkdräkt Vingåker
Folkdräkt Vingåker
Folkdräkt Vingåker
Folkdräkt Vingåker

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKDRÄKT, 5 dlr, Vingåker, storlek 38/40, bestående av blus, kjol, förkläde med broderat liv, skärp, huvudbonad

Smärre skador och slitage

248946

2014-05-25