Carl Fredrik Reuterswärd litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad, 89/100, färglitografi, 95x70

Hanteringsveck, spricka i glas

248953

2014-05-27