Carl Larsson litografi

Carl Larsson litografi
Carl Larsson litografi
Carl Larsson litografi
Carl Larsson litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919): "Den glada festen", signerad i plåten, 1886, litografi, 35,7x28,4 cm, Hjert & Hjert nr 5

248957

2014-05-27