Servis Biot
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVIS, glaserat lergods, Biot Frankrike, 79 dlr, bestående av: 10 skålar, 10 tekoppar med fat, 11 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 17 assietter, 4 serveringsfat, 4+2 skålar, 7 mindre serveringsfat, sockerskål, gräddkanna
Nagg, repor, slitage
248958
2014-05-25