Servis Biot

Servis Biot
Servis Biot
Servis Biot
Servis Biot
Servis Biot
Servis Biot

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVIS, glaserat lergods, Biot Frankrike, 79 dlr, bestående av: 10 skålar, 10 tekoppar med fat, 11 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 17 assietter, 4 serveringsfat, 4+2 skålar, 7 mindre serveringsfat, sockerskål, gräddkanna

Nagg, repor, slitage

248958

2014-05-25