Karl Axel Pehrson

Karl Axel Pehrson
Karl Axel Pehrson
Karl Axel Pehrson
Karl Axel Pehrson
Karl Axel Pehrson
Karl Axel Pehrson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): 3 st, Skalbaggar, signerade, daterade och numrerade K.A. Pehrson, varierande mått

Ett blad med skadat glas

248963

2014-05-27