Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): 3 st, Skalbaggar, signerade, daterade och numrerade K.A. Pehrson, varierande mått
Ett blad med skadat glas
248963
2014-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här