Sven Herlin oljemålning

Sven Herlin oljemålning
Sven Herlin oljemålning
Sven Herlin oljemålning
Sven Herlin oljemålning
Sven Herlin oljemålning
Sven Herlin oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HERLIN, Sven (1815-1886): Sommarlandskap med vattendrag och kvinna, signerad och daterad S Herlin 1869, olja på duk, 62x90 cm

249001

2014-05-27