Stolar Johannes Andersen för Uldum möbelfabrik

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 6 st, Johannes Andersen för Uldum möbelfabrik, 1960-tal, betsad ek, sitsarna klädda i Josef Franks tyg Teheran för Svenskt Tenn, höjd 72, 160x90 cm

Slitage

249014

2014-05-25