Stolar Johannes Andersen för Uldum möbelfabrik
2014-05-25
249014
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 6 st, Johannes Andersen för Uldum möbelfabrik, 1960-tal, betsad ek, sitsarna klädda i Josef Franks tyg Teheran för Svenskt Tenn, höjd 72, 160x90 cm
Slitage