Klara Lidén digital print

Klara Lidén digital print
Klara Lidén digital print
Klara Lidén digital print
Klara Lidén digital print

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LIDÉN, Klara (född 1979): Bonbonbon, digital print, 2010, signerad och numrerad på baksidan Klara Lidén 101/150, 21x77 cm, utgiven av Serpentine Gallery, London, oramad

249034

2014-05-30