Stekfat Kina

Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina

Klubbat för:

1 900 SEK

1 800 SEK

STEKFAT, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av pagodlandskap resp trädgård med fåglar och antikviteter, längd 28,5-34 cm

Enstaka smärre nagg

249084

2014-05-26