Klubbat för:
1 900 SEK
1 800 SEK
STEKFAT, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av pagodlandskap resp trädgård med fåglar och antikviteter, längd 28,5-34 cm
Enstaka smärre nagg
249084
2014-05-26