Bord från Tanzania

Bord från Tanzania
Bord från Tanzania
Bord från Tanzania
Bord från Tanzania
Bord från Tanzania
Bord från Tanzania
Bord från Tanzania
Bord från Tanzania
Bord från Tanzania
Bord från Tanzania
Bord från Tanzania
Bord från Tanzania
Bord från Tanzania
Bord från Tanzania

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-tal, Tanzania, dekornitar samt beslag i mässing, 3 lådor i sarg, höjd 49, 122x60 cm

Spricka i skiva, slitage

249106

2014-05-26