Koffert sekelskiftet 1900

Koffert sekelskiftet 1900
Koffert sekelskiftet 1900
Koffert sekelskiftet 1900
Koffert sekelskiftet 1900
Koffert sekelskiftet 1900
Koffert sekelskiftet 1900
Koffert sekelskiftet 1900
Koffert sekelskiftet 1900

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RESEKOFFERT, omkring 1900, sk amerikakoffert, svärtade metallbeslag, med resetiketter, höjd 31, 45x86 cm

Slitage, skador

249123

2014-05-26