Fat i fajans 1700-tal

Fat i fajans 1700-tal
Fat i fajans 1700-tal
Fat i fajans 1700-tal
Fat i fajans 1700-tal
Fat i fajans 1700-tal
Fat i fajans 1700-tal
Fat i fajans 1700-tal
Fat i fajans 1700-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FAT, Marieberg 1700-tal, rokoko, fajans, målad dekor av blommor i starkeldsfärger, märkt Rörst.13.5? samt målarsignatur IW, 51x40 cm

Lagningar, nagg

249126

2014-05-26