Soffa i Karl Johan

Soffa i Karl Johan
Soffa i Karl Johan
Soffa i Karl Johan
Soffa i Karl Johan
Soffa i Karl Johan
Soffa i Karl Johan
Soffa i Karl Johan
Soffa i Karl Johan
Soffa i Karl Johan
Soffa i Karl Johan
Soffa i Karl Johan
Soffa i Karl Johan

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, Karl Johan, björk, skuren dekor, längd 242 cm

Bruksslitage, lösa kantband, fanérskador, ett ben ngt löst

249129

2014-05-26