Sekretär sengustaviansk
2014-05-26
249142
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SEKRETÄR, omkring 1800, sengustaviansk, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 121, 91x43 cm
Fanérskador, fanérlagningar