Max Bill serigrafi

Max Bill serigrafi
Max Bill serigrafi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BILL, Max (Schweiz 1908-1994): Komposition, signerad och daterad Bill 1969, 23/250, serigrafi, 60x60 cm, oramad

Ytrepor

249171

2014-05-27