Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HERBIN, Auguste (Frankrike 1882-1960): Komposition, numrerad 110/150, färgserigrafi, 47x38 cm, oramad
Slitage, märken i marginalen
249176
2014-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här