Herrbin serigrafi

Herrbin serigrafi
Herrbin serigrafi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERBIN, Auguste (Frankrike 1882-1960): Komposition, numrerad 110/150, färgserigrafi, 47x38 cm, oramad

Slitage, märken i marginalen

249176

2014-05-27