Camille Graeser serigrafi

Camille Graeser serigrafi
Camille Graeser serigrafi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAESER, Camille (1882-1980): Kompositioner, signerad och daterad 65/73, numrerad 8/90 färgserigrafi, 45x45 cm, oramad

Ytslitage

249180

2014-05-27