Doktorsväska i skinn

Doktorsväska i skinn
Doktorsväska i skinn
Doktorsväska i skinn
Doktorsväska i skinn

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

DOKTORSVÄSKA, patinerat oxblodsfärgat skinn, tidigt 1900-tal, längd ca 46 cm

Kuntoraportti

Slitage, anlupna beslag

249189

Päivämäärä:

2014-05-26