Doktorsväska i skinn
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
DOKTORSVÄSKA, patinerat oxblodsfärgat skinn, tidigt 1900-tal, längd ca 46 cm
Kuntoraportti
Slitage, anlupna beslag
249189
Päivämäärä:
2014-05-26