Bord biedermeier

Bord biedermeier
Bord biedermeier
Bord biedermeier
Bord biedermeier
Bord biedermeier
Bord biedermeier
Bord biedermeier
Bord biedermeier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1800-talets mitt, biedermeier, fanérat i björk, svarvade ben i svärtat trä, låda i sargen, höjd 75 59x43 cm

Skador

249192

2014-05-26