Eva Ljungdahl oljemålning

Eva Ljungdahl oljemålning
Eva Ljungdahl oljemålning
Eva Ljungdahl oljemålning
Eva Ljungdahl oljemålning
Eva Ljungdahl oljemålning
Eva Ljungdahl oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUNGDAHL, Eva (född 1946): "Cypress", monogramsignerad EE, olja på duk, 29x38 cm

249202

2014-05-27