Carl Fagerlund bordslampor

Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 2+1, Carl Fagerlund för Flygsfors, delvis grön respektive blå glasmassa, höjd ca 35 cm

En lampfot med ej genomgående spricka vid lampsockel samt nagg, bottnar med repor

249233

2014-05-27