Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEGER, Fernand (1881-1955) efter: Nature morte, signerad och daterad i trycket F Leger -29, färglitografi, tyckt av Mourlot, 35,5x25 cm ur Derriere le miroir
249252
2014-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här