Fernand Leger litografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LEGER, Fernand (1881-1955) efter: Nature morte, signerad och daterad i trycket F Leger -29, färglitografi, tyckt av Mourlot, 35,5x25 cm ur Derriere le miroir
Kuntoraportti
249252
Päivämäärä:
2014-05-27