Fernand Leger litografi

Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LEGER, Fernand (1881-1955) efter: Nature morte, signerad och daterad i trycket F Leger -29, färglitografi, tyckt av Mourlot, 35,5x25 cm ur Derriere le miroir

Kuntoraportti

249252

Päivämäärä:

2014-05-27