Dockvagn från tidigt 1900-tal

Dockvagn från tidigt 1900-tal
Dockvagn från tidigt 1900-tal
Dockvagn från tidigt 1900-tal
Dockvagn från tidigt 1900-tal
Dockvagn från tidigt 1900-tal
Dockvagn från tidigt 1900-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKVAGN, 1900-talets början, ihopfällbar, skinnklädd sits, stomme i bok, höjd ca 60, 56x27 cm

Slitage, uttorkat skinn med fläckar

249254

2014-05-27