Helge Ernst olja
2014-05-27
249269
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ERNST Helge (1916-1991): Komposition i gult och blått, monogramsignerad HE, olja på duk, 92x53 cm