Byrå Kina
2014-05-27
249277
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Kina, svartmålat, polykrom dekor av blommor, draghandtag i metall, höjd 72, 52x37 cm
Bruksslitage