Byrå Kina

Byrå Kina
Byrå Kina
Byrå Kina
Byrå Kina
Byrå Kina
Byrå Kina
Byrå Kina
Byrå Kina
Byrå Kina
Byrå Kina

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Kina, svartmålat, polykrom dekor av blommor, draghandtag i metall, höjd 72, 52x37 cm

Bruksslitage

249277

2014-05-27