Bergère Louis XV-stil

Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERGÈRE, Louis XV-stil, 1800-talets andra hälft, förgylld, skuren blomdekor i ryggbricka och sarg, fleuroner, svängda ben, sitthöjd 48 cm

Slitage, färgbortfall

249287

2014-05-27