PE Böklin färgträsnitt

PE Böklin färgträsnitt
PE Böklin färgträsnitt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖKLIN Per Erik (1913-1999): "Blå cirkel", signerad och numrerad 13/15, färgträsnitt, 19x18 cm

Vågigt papper

249292

2014-05-28